Položky: 0 ks
Cena: 0

Informace pro organizátory akcí

Organizujete akci a přejete si její dění zpestřit zábavnou a nezvyklou kreativní činností? V tom případě jste na správném místě!

Potřebujete jako organizátor akce objednat větší množství šablon i barevného písku? Nabízíme vám možnost sestavit si vlastní zakázku přímo odpovídající vašim potřebám. Nebojte se tedy a ozvěte se nám! Ať už telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu. Vynasnažíme se vyjít vám maximálně vstříc a vyhovět všem vašim požadavkům i představám.

Je zde také možnost pro vaši akci pořádat tzv. WORKSHOP, kde přijedeme, nachystáme naše produkty, pomůžeme a provedeme vaše hosty jejich výrobou. Přínosem pro Vás je, že se o nic nemusíte starat a starost s tímto koutkem necháte na nás. Pokud vás tato možnost zaujala, stačí nás kontaktovat a vše se dá domluvit

Samozřejmostí také je, že na objednávky o větším množství produktů se vztahují individuální ceny. Problémem pro nás není ani akceptování objednávky vašeho vlastního zakázkového motivu! Pokud nám po dohodě zašlete svůj vlastní návrh obrázku, rádi vám podle něj šablony vytvoříme.

Podrobné informace o individuálních zakázkách najdete na našem e-shopu v sekci Zakázková výroba.